• 0 212 901 0 212

TEKLİFLERİNİZİ GECİKTİRMEDEN, HATASIZ GÖNDERİN. ANLIK TAKİP EDİN.

Teklif satışın son aşaması. Uzun uğraşlar sonucunda müşterinizi ikna ettiniz ve teklif verme noktasına geldiniz. Ama teklif verirken hata yapmamanız lazım. Özellikle aynı anda çok sayıda ürün teklifi veriyorsanız veya teklif yapınız oldukça zorlu ve karmaşık ise. Hesaplamada yapacağınız bir yanlış size satışı kaybettirebilir. Hızlı olmanız ise rakiplerinizin önüne geçmek için çok önemli. Peki daha önce göndermiş olduğunuz tekliflere kolay ulaşabiliyor musunuz? Ya yanlışlıkla gönderdiğiniz bir teklifi silerseniz? 

Crm programları içerisinde en iyi teklif uygulamasına sahip MYSOFT CRM ile tanışmaya hazır mısınız ? MYSOFT CRM teklif modülü iki farklı tasarımla, sizin iş yapış dinamiklerine uygun olarak tamamen size özel hazırlanıyor. 

TEKLİF HAZIRLAMA ARA YÜZÜ
MÜŞTERİLERİNİZE GÖNDERECEĞİNİZ ÖN YÜZ (TEKLİF FORMU ve EMAIL ŞABLONU)

TEKLİF HAZIRLAMA ARA YÜZÜ

Sizin teklif yapınıza göre hazırlayacağımız ara yüz ile teklif vereceğiniz ürünlerinize ürün ağacı yapısı ile çok kolay ulaşabilirsiniz. Eğer teklif verirken belli formüller mevcutsa, iskonto oranlarınız değişkense ya da farklı kurlara göre teklif vermeniz gerekiyorsa hazırlayacağımız ara yüz tüm işlemleri otomatik olarak hazırlar, gereken yerlerde manuel değişikliklere izin verir. Dilerseniz teklif hazırlarken maliyetlerinizi de anlık olarak gösterir. Belirlemiş olduğunuz belli bir karlılığın altında teklif oluşursa sizi otomatik olarak uyarır.

MÜŞTERİNİZE GÖNDERECEĞİNİZ ÖN YÜZ (TEKLİF FORMU ve EMAIL ŞABLONU)

Müşterinizin teklifi göreceği (PDF, Word veya Excel) ön yüz için sizin firma bilgileriniz ve teklif şartlarınız ile ilgili teklif şablonu hazırlanır.
Teklif tamamlandıktan sonra PDF e çevir dediğinizde otomatik olarak daha önce belirlediğiniz form şablonuna crm programı tarafından çevrilir. Email gönder dediğinizde ise kendi email adresiniz üzerinden ilgili kişilere otomatik olarak teklifiniz crm sistemi ile gönderilir.  Email gönderim şablonu yine size özel tasarlanarak müşterilerinize crm aracılığıyla iletilir. Aynı zamanda teklif göndermiş olduğunuz firmanın altına da teklifinizi kaydeder. Bu şekilde istediğiniz zaman geçmiş tekliflere kolayca ulaşır, teklifinizi revize edebilir ya da üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Teklif modülü hem web’den hem de mobil uygulamalar üzerinden gönderilecek şekilde dizayn edilmiştir. Dilerseniz müşterinizin yanında mobil uygulama üzerinden teklifi hazırlayarak gönderebilirsiniz. Aynı zamanda birden çok form seçeneği ile birbirinden farklı dillerde tekliflerinizi müşterilerinize crm ile gönderebilirisiniz.