• 0 212 901 0 212

Firmaların en büyük değerlerinden biri datalarıdır. Müşteri bilgileri, ziyaret kayıtları, verilen teklifler, gerçekleştirilen cirolar, satış adetleri.. Ne kadar sağlıklı saklanır ve gerektiğinde kullanılırsa anlamlı olur. Raporlanamayan hiçbir veri şirket geçmişini göstermekten ileriye gitmez. Firmalar için önemli olan geçmiş veriler ışığında geleceğe ışık tutacak raporlama sistemleridir. MYSOFT CRM raporlama özelliği tam da bu noktada devreye girer.

MYSOFT CRM dinamik raporlama sistemi ile firmanıza özel, ihtiyacınıza yönelik raporlar oluşturursunuz. Dilerseniz raporlar istediğiniz dönemlerde dilediğiniz kişilere otomatik olarak gönderilir. Dilerseniz anlık olarak hem Web arayüzünden hem de mobil uygulamalardan rapor içeriklerini anında inceleyebilirsiniz. Raporları Excel’e aktararak üzerinde çalışmalar yapabilirsiniz. MYSOFT CRM raporlama ile ilgili bir çok sorununuzu bir anda çözdüğü gibi geçmişe dönük veriler üzerinden geleceğinizi planlayarak analizler yapar.

Analiz Sistemine Örnek Vermek Gerekirse:

Telefonla randevu alarak yüz yüze görüşmeler ile satış yapan bir firma olduğunuzu düşünelim:

 • Yapılan aramalarda arama sonuçları örnekleri aşağıda belirtilen istediğiniz anket soruları ile sisteme kaydedilir.
 1. Rakip ürün kullanıyor
 2. İhtiyacı yok
 3. Randevu alındı.
 • MYSOFT CRM üzerinden randevu bilgileri görev olarak atanan saha yöneticisi ziyaret gerçekleştirir. Kısa anket sonuçları ile ziyaret sonucunu aktivite olarak sisteme kaydeder.
 1. İlgilenmedi
 2. İkinci görüşme yapılacak
 3. Teklif verildi
 4. Satış
 • Bu süreçlerden sonra teklif ve satış aşamalarına geçildiği taktirde MYSOFT CRM müşteri ile yapılan tüm etkileşimleri, teklif ve satışları kaydeder.
 • Dönem sonunda MYSOFT CRM size dönem içerisinde telefonla kaç görüşme yapılmış, görüşme sonuçları nasıl gerçekleşmiş, alınan randevuların kaçına ziyaret gerçekleşmiş, ziyaret sonucu yüzde olarak kaç müşteriye ne kadar teklif verilmiş, verilen tekliflerin kaçı ne tutarda satışa dönmüş dilerseniz saha yöneticisi dilerseniz bölge bazlı raporlar.
 • Belli bir süre sonrasında çıkan raporlar sonucunda dönem sonunda ciro hedefinizi girdiğinizde kaç adet arama yapılması, ziyaret gerçekleşmesi, ne kadarlık toplam teklif verilmesi ve satış hedefinizin ne olması gibi analizleri size otomatik olarak iletir.