• 0 212 901 0 212

Firmalar hem şirket araçlarını hem de saha yöneticilerini takibi için bir çok yöntem kullanmaktalar. Takip edilebilir yapı, saha ekiplerinin yönetimi kolaylaştırırken bir yanda da yeni fırsatların oluşturulmasına olanak sağlamakta.

MYSOFT CRM’in en güçlü yönlerinden biri olan konum takibi ile mobil cihazlar, IOS ve Android uygulamaları ile takip ediliyor. Bu sayede harita üzerinde saha yöneticinizin o an nerede olduğunu görebilirsiniz.

”Konum takibi saha ekibinizi en etkin şekilde yönetmenizi sağlar. Bu şekilde saha ekiplerinin performansını ve beraberinde satışlarınızı arttırırsınız.”

MYSOFT CRM in konum bazlı yer belirleme sistemi ile adres bilgilerini girmiş olduğunuz tüm müşterileriniz hem web’de hem mobil uygulamalarda harita üzerinde görebilirsiniz. Yapılan entegrasyonlarla size özel raporlamaları harita üzerinde izleyebilirsiniz.

Örneğin son altı ay içerisinde teklif verilen firmalar, en yüksek ciro elde edilmiş firmalar, tahsilatında problem yaşayan firmalar gibi filitrelemeler yapabilirsiniz. MYSOFT CRM özelliklerine göre filitrelediğiniz firmaları harita üzerinde gösterir. Saha personelleri de bu raporları mobil cihazlardan takip edebilir, firma ile aralarındaki mesafeyi ve ulaşma süresini harita üzerinden görebilirler.

Konum Yönetiminin Saha Ekibi Yönetiminde Artıları

  • Tarih aralığı girerek bu tarih aralığı içerisindeki saha yöneticilerinin gitmiş oldukları güzergahı harita üzerinden izlersiniz. Bu şekilde günlük ya da haftalık olarak saha ekibinin nerelere gittiği, hangi müşterileri yerinde ziyaret ettiği gibi bilgilere ulaşırsınız.
  • Dilerseniz takip saatlerini kendiniz belirlersiniz. Bu şekilde mesai saatleri dışında gidilen konumlar haritada gösterilmez.
  • Farklı bir takip programı kullanmanıza gerek kalmadığı için maliyet avantajı sağlarsınız.
  • Adres bilgilerini girmiş olduğunuz firmaları MYSOFT CRM harita üzerinde gösterir. Bu şekilde ziyaret planlarınızı etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.
  • Satış temsilcisi bulunduğu konuma en yakın firmaları harita üzerinde görebilir. Erken biten bir randevu sonrası kalan zamanını ona yakın farklı bir firma ziyareti ile değerlendirebilir.