• 0 212 901 0 212
İşe Alım Yönetimi

Firmalarda doğru pozisyon için doğru personel alımı başarıyı birebir etkileyen bir alan. Günümüzde firmaların en büyük değerleri personelleri. Bu kapsamda İK ekipleri personel alım süreçlerini ne kadar başarılı yönetebilir de firmaların da geleceği o kadar garanti altına alınmakta.

Bu önemli iş yapsının etkin bir şekilde yönetimi için MYSOFT CRM İK Modülü elinizin altında.

Pozisyon ve İlan Yönetimi:

Firmanıza alacağınız pozisyonaları MYSOFT CRM üzerinden tanımlayabilir ve süreçlerini takip edebilirsiniz. Pozisyonla ilgili tüm detaylara yer verilebilmektedir. Pozisyonların durumları listelenebilir ve takip edilebilir.

Doğru personele ulaşmanın en etkin yönü doğru mecralarda doğru ve açıklayıcı ilanlarla pozisyon başvurularının alınmasıdır.

Açılan pozisyonlarla ilgili olarak farklı ilanlar tanımlayabilir, her ilanı farklı mecralarda listeleyebilir ve hangi ilana ne kadar başvuru gelmiş raporlayabilirsiniz.

Aday ve CV Yönetimi:

MYSOFT CRM ile filtreleyebileceğiniz ve liste halinde görebileceğiniz bir aday havuzu oluşturursunuz. Adayların niteliklerine göre aramalar yapabilir ve listeleyebilirsiniz. Her aday için birden fazla CV oluşturur ve CV ler üzerinden adayları yönetirsiniz.

Adayın hangi kaynaktan size ulaştığı, hangi pozisyona başvurduğu ve mülakat aşamasında ne aşamada olduğunu çok kolay bir şekilde görebilirsiniz.

Mülakat Yönetimi:

Pozisyon ve Aday eşleşmesi yapıldıktan sonra tek bir ekran üzerinden aday mülakat süreçlerini yönetirsiniz.

  • Adayın aranarak randevu alınması ve randevu takvimi
  • Alınan randevunun mülakatın gerçekleştirecek İK personeline otomatik görev atanması.
  • Mülakat esnasında alınan notların kayıt altına alınması.
  • Mülakat esnasında kullanılacak mülakat formları oluşturarak adayın değerlendirilemesi.
  • Eleman alım sürecinde mülakat aşamalarının takibi ve bir sonraki aşama ile ilgili görev tanımlamaları.
  • Başarılı sonuçlanan personel alımı sonrasında aday teklif ve ilgili pozisyona yerleştirme süreçlerinin yönetimi.
  • İşe alınan personelin sözleşme yönetimi
Entegrasyon ve Portal

MYSOFT CRM farklı İK portalleri ve firmanın kendisi internet sitesi ile entegre çalışarak ilan oluşturma ve adayların başvurularını alma süreçlerini yönetir. Kariyer.Net ile yapılan entegrasyon sonucunda firmanın Kariyer.net ile olan anlaşması kapsamında otomatik ilan çıkılır ve ilana yapılan başvurular MYSOFT CRM aday havuzunda toplanır.

Aynı zamanda MYSOFT CRM ile kendi İK Portalinizi oluşturabilirsiniz. Bu şekilde internet siteniz üzerinden, mailingle ya da sosyal medya üzerinden gelen adaylar kullanıcı kodu ve şifre ile kendi portalinize üye olurlar. Firmanızdaki açık olan ilanları takip ederler. Sizin bilgi havuzunuz içerisinde CV lerini oluşturarak ilanlara başvuru yapabilir ve süreçlerini takip edebilirler.