MOBİL CRM PROGRAMI İLE SAHA VE SATIŞ EKİPLERİNİZİ MOBİL OLARAK TAKİP EDİN

CRM Programlarının mobil cep telefonu ya da tabletlerde çalışan uygulamalarına Mobil CRM denir. Ofis dışında olduğunuz zamanlarda satış pazarlama ekiplerinizin ve müşteri hizmetlerinizin performansını takip etmek için ihtiyacınız olan tek şey Mobil CRM‘dir Gerek bir müşteriyle toplantı öncesinde notlarınızı gözden geçirmek isteyin, gerekse sahada sipariş alan satış yöneticisi olun. Mobil CRM sayesinde, masaüstü uygulamasından ulaşabileceğiniz tüm bilgi ve içeriklere, istediğiniz her yerden ve istediğiniz zaman diliminde kolaylıkla erişim sağlarsınız.

Mysoft Mobil CRM’in Avantajları Nelerdir, Nerede Kullanılır?

 • Mobil CRM Programı ile Mysoft CRM‘e istediğiniz her yerden ve istediğiniz zaman diliminde ulaşabilirsiniz. Bu şekilde tüm ilgili firma bilgi ve içerikleri her zaman yanınızda olur.
 • Kullandığınız bilgisayara bağımlılıktan sizi kurtarır. Mysoft CRM uygulaması bulunan bir cep telefonu ya da tablet ile yeni bir cari kaydı yapmaktan teklif hazırlamaya, fırsatlarınızı takip edip sipariş almaya, ilgili kişilerle paylaşmaya, raporlarınızı takip edip, iş arkadaşlarınıza görev atamaya ve saha notlarınızın girişini yapmaya kadar bir çok işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Mobil cihazlara belirlediğiniz parametrelere göre gönderilen bildirimler ile şirket içerisinde yapılan hiçbir aktivite, görev, teklif, sipariş vb. işlemi kaçırmaz ve takip edersiniz.
 • Müşteriye randevuya giderken mobil uygulamalar üzerinden müşteri adres bilgisini girerek navigasyon entegrasyonu ile tahmini varış zamanını öğrenebilirsiniz. Yöneticiler, saha ekiplerinin hangi saatte, nerede olduklarını konum takibi sayesinde rahatlıkla Mobil CRM ile öğrenebilirler.
 • Mysoft CRM ProgramıWeb Uygulamasının yanı sıra, Android ve IOS mobil cihazlarda, tüm süreçlerin takip edilerek yönetilebileceği eşsiz bir mobil CRM uygulama deneyimi sunmaktadır. 
 • Mysoft CRM‘in en güçlü yönlerinden biri olan Konum Takibi özelliği sayesinde; saha ekipleri, mobil cihazlar, IOS ve Android uygulamaları ile takip edilir. Bu sayede harita üzerinde saha yöneticinizin o an nerede, görebilir, müşterilerin koordinatları ile eşleştirebilirsiniz.

Mobil CRM Programının Saha Satış Ekibinin Başarısına Etkisi Nedir?

 • Satış ekibi, zamanlarının çoğunu sahada müşterilerini ziyaret ederek ve onlar ile görüşerek geçiriyor. Mobil Uygulama özelliği olan bir CRM kullanmak, ofis dışında da tüm verilere kolayca ve eksiksiz bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlıyor.
 • Şirkette yapılması gereken işleri sahadayken de halledebilirsiniz. Online CRM‘le şablonları kullanarak, teklif hazırlayabilir, teklif formuna dönüştürüp müşterilerinize gönderebilirsiniz. Dilerseniz sipariş oluşturabilir ve ürün sevkiyat sürecini başlatabilirsiniz. Böylece zaman kazanır, müşterilerinize daha çok zaman ayırır ve satış sürecini hızlandırabilirsiniz.
 • Herhangi bir teklif kabul edildiği zaman siparişe dönüştürebilir ve sipariş hazırlıklarına hızlıca başlanmasını sağlayabilirsiniz.
 • Dosyalar veya e-postalar arasında kaybolmak yerine mobil cihazınızdan online CRM Programını kullanarak dilediğiniz tüm bilgilere saniyeler içinde erişebilirsiniz.
 • Müşterinizle toplantıya başlamadan ya da ziyaretine gitmeden önce Mobil CRM üzerinden müşteri geçmişine , eski toplantı notlarına, satış bilgilerine, borç ve alacak bilgilerine hızlıca göz atabilir görüşmeniz ibu bilgiler ışığında yönetebilirsiniz.
 • Online CRM, ihtiyaç duyduğunuz her an en kritik bilgiye erişebilmenizi sağlar. Örneğin son anda ortaya çıkan bir müşteri ziyaretine gitmek zorundasınız. Ya da hakkında çok bilgi sahibi olmadığınız müşterinizle toplantı yapmak zorundasınız. İşte tam da böyle zamanlarda imdadınıza mobil CRM yetişir. Mobil CRM uygulamasına girerek, müşteriyle ilgili tüm bilgilere anında ulaşabilirsiniz.
 • Online CRM, ihtiyaç duyduğunuz her an en kritik bilgiye erişebilmenizi sağlar. Örneğin son anda ortaya çıkan bir müşteri ziyaretine gitmek zorundasınız. Ya da hakkında çok bilgi sahibi olmadığınız müşterinizle toplantı yapmak zorundasınız. İşte tam da böyle zamanlarda imdadınıza mobil CRM yetişir. Mobil CRM uygulamasına girerek, müşteriyle ilgili tüm bilgilere anında ulaşabilirsiniz.
 • CRM ile iş planı oluşturabilir ve iş planlarınızla ilgili Mobil CRM sayesinde her yerden hatırlatma mesajları alabilirsiniz. Ayrıca iş arkadaşlarınız sizinle ilişkili bir kayıt oluşturduğu zaman bildirimler alırsınız. Ofis dışında olduğunuz zamanlarda da ekiple her an iletişim halinde olmak, veriminizi ve performansınızı artıracaktır.
blank

Mobil CRM ile neler yapabilirsiniz?

Müşteri verileri firmanızın temelini oluşturmaktadır. Çalışanlarınızın topladıkları bilgiler bir havuzda toplanır ve zaman içinde kurumsal şirket hafızası oluşur. Gerekli durumlarda bilginin erişilebilir olması iş süreçleri için çok büyük bir öneme sahiptir. Bulut tabanlı CRM sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz tüm veriye her an erişim sağlayabilirsiniz. Ofis dışında da sanki şirketteymiş gibi işlerinizi aksatmazsınız.

 • Tekliflerinizi ve siparişlerinizi Mobil CRM ile oluşturun; Mobil CRM ile istediğiniz istediğiniz zaman her yerden, teklif ve sipariş form şablonlarını kullanarak dakikalar içerisinde teklif ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.
 • Müşteriyle görüşmeye giderken yolda rahatlıkla müşteri ile ilgili bilgilere Ulaşabilirsiniz. Böylece zamandan kazanır ve müşterinize optimum şekilde vakit ayırabilirsiniz. Mobil CRM ile satış sürecinizi hızlandırırsınız.
 • Mobil hatırlatma ve bildirimlerle ilgili ekibe görev ataması yapabilir iş takibini Mobil CRM ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Görev Takibi ile günlük işlerinizi kaçırmaz takip edersiniz. 
 • Görev Planı ile çalışanlar, takvim üzerinden kendine görev ataması yapabildikleri gibi iş arkadaşlarına da takip ettikleri konular ile ilgili görev ataması yapabilirler. Görev ataması bir kişiye yapıldığı gibi birden çok kişiye veya ilgili ekiplere yapılabilir. Görev tanımlamasına, görevin sonlandırılması gereken son tarih olan termin tarihi (Deadline) de eklenebilir. Bu şekilde zamanında sonuçlandırılmayan görevler, bildirimlerle ilgili kişilere iletilir. Ayrıca yöneticiler tarafından görev dağılımları an ve an kontrol edilebilir, görev açıldığında veya tamamlandığında mobil cihazlarına gönderilen otomatik bildirimlerle optimum bir takip olanağı sağlanır. Mobil CRM ile size atanan görevler, iletilen notlar ya da yeni siparişlerle ilgili anlık bildirimler alırsınız. Mobil CRM ile belirlediğiniz parametrelere göre mobil cihazlarınız üzerinden bildirim alabilirsiniz.
 • Mobil CRM ile ekip içi iletişim güçlenmektedir. Mobil CRM programı üzerinden ekip arkadaşlarınızın hangi konular üzerinde çalıştığını görebilir, gerektiğinde görüş ve önerilerinizle destek verebilirsiniz. Şirket içi iletişimin artması motivasyonu dolayısıyla verimi artırır.
 • CRM Konum Takip özelliği ile saha ve satış ekiplerinizi ve müşteri konumunu haritadan takip edebilirsiniz. Şirketler, saha ekiplerini ve şirket araçlarını takip etmek için bir çok yöntem kullanmaktadır. Mobil CRM yapısı ile saha ve satış ekiplerinin yönetimi kolaylaşır ve bu durum yeni fırsatların oluşturulmasına olanak sağlar.