• 0 212 901 0 212

DOKÜMANLARINIZI CRM PROGRAMINDA SAKLAYIN, DOSYALAR İÇERİSİNDE KAYBOLMAYIN.

Firma içerisinde birçok yazışma ve evrak süreçleri olmakta. Özellikle iletişimde olduğunuz diğer firmalara gönderdiğiniz teklifler, faturalar, imzalanan sözleşmeler, irsaliyeler, bakım anlaşmaları, proje süreçleri, tasarım şablonları ve bunlara benzer bir çok doküman.

Dosya uzantısı ne olursa olsun MYSOFT CRM programı ile dokümanlarınızı saklayabilir, kolay bir şekilde sakladığınız bu dosyalara erişim sağlayabilirsiniz. 

Crm uygulamasının gelişmiş filtreleme yapısı ile istediğiniz dokümanlara çok kısa bir sürede hem bilgisayarınızdan hem de mobil cihazlardan ulaşabilirsiniz. Her bir doküman türü için ayrı klasör başlıkları oluşturur ve dokümanlarınızı bir klasör yapısı altında saklayabilirsiniz. 

Bu sayede ilgili modül ve buna bağlı cari altında dijital arşivinizi oluşturursunuz. Hem güvenli bir ortamda dijital olarak dokümanlarınızı saklanmış olur , hem de crm kullanıcılarına dokümanlara ulaşma, görme ve indirme gibi yetkilendirmeler vererek crm de sakladığınız dosyalara güvenli bir şekilde erişimlerini sağlamış  olursunuz.