blank

DOSYA VE DOKÜMANLARINIZI MYSOFT CRM PROGRAMINDA SAKLAYIN, DOSYALAR İÇERİSİNDE KAYBOLMAYIN.

Firma içerisinde birçok yazışma ve evrak süreçleri olmakta. Özellikle iletişimde olduğunuz diğer firmalara gönderdiğiniz teklifler, faturalar, imzalanan sözleşmeler, irsaliyeler, bakım anlaşmaları, proje çizimleri, tasarım şablonları ve bunlara benzer bir çok doküman. Dosyanın uzantısı ne olursa olsun CRM Programı ile dokümanlarınızı saklayabilir, etkin bir şekilde doküman yönetimi yapabilir, kolay bir şekilde sakladığınız bu dosyalara erişim sağlayabilirsiniz. 

CRM uygulamasının gelişmiş filtreleme yapısı ile istediğiniz dokümana çok kısa bir sürede hem web ara yüzü ile bilgisayarınızdan, hem de Mobil CRM Programı üzerinden ulaşabilirsiniz. CRM Doküman Yönetimi ile her bir doküman türü için ayrı klasör başlıkları oluşturabilir ve dokümanlarınızı bu klasör yapıları altında saklayabilirsiniz. Dokümanlara numara verebilir ya da bir numaratör aracılığı ile otomatik numara atayabilir, hangi tarihte, kim tarafından hangi klasörde kayıt altına aldığınızın bilgisini sistem üzerinde tutabilirsiniz. Buna bağlı olarak ilgili dokümanları zaman, kategori, doküman tipi, oluşturan ve numaralandırma gibi parametrelere göre filtreleyebilir ve kayıtlarını çağırabilirsiniz. 

CRM Doküman Yönetiminin Faydaları

  • Dokümanı hangi modül üzerinden yüklüyorsanız o bölümde dosyanız saklanmış olur. İlgili kayıt üzerinden kolaylıkla dökümanlarına ulaşabilirsiniz.
  • Dosyalar aynı zamanda dosyanın tipine göre ilgili müşterinin altında da gruplandırılarak saklanır bu şekilde müşteriye bağlı olarak dijital arşivinizi oluşturursunuz.. Dokümanlarınız dosya tiplerine göre gruplandırılarak serverlarda güvenli bir şekilde saklanır.
  • Doküman Yönetimi, crm rollerine bağlanarak kullanıcılara dokümanlara ulaşma, görme ve indirme gibi yetkilendirmeler verilir. Kullanıcıların verdiğiniz yetkilere  göre sakladığınız dosyalara güvenli bir şekilde erişimlerini sağlarsınız
  • Dokümanlarınıza numaratör aracılığı ile otomatik numara ataması yaparak sınıflandırabilirsiniz. 
  • Dosya uzantıları bağımsız serverınızın kapasitesiyle doğru orantılı olarak dilediğiniz kadar dosya yükleyebilirsiniz. İlgili dosyalar diske yazılır bu nedenle dosyalar ilgili işlem yaptığınızda CRM Performansını etkileyecek olumsuz bir durumla karşılaşmazsınız.
  • Dokümanlara yetkiler dahilinde mobil CRM Programı ya da web ara yüzünden dilediğiniz zaman ve yerden ulaşabilirsiniz.
  • Eklediğiniz dokümanları müşterileriniz ile CRM Programı üzerinden gönderdiğiniz eposta eklerinde paylaşabilirsiniz.
Doküman Yönetimi

Mysoft CRM ile Dijital Arşivinizi Oluşturur, Güvenle Saklar, Dilediğiniz Yer ve Zamanda Dokümanlarınıza Ulaşırsınız