MYSOFT BULUT CRM SİSTEMİ İLE DATALARINIZ GÜVENDE

Günümüzde iş hayatını kolaylaştırmak ve rakiplerin bir adım önüne geçebilmek amacıyla, hızlı bir şekilde verilere ulaşmak ve bu verileri güvenle saklanmak sağlamak çok önemli bir konu haline gelmiştir. İşlerinizi aksamadan ve sistematik bir şekilde takip edebilmek amacıyla CRM Programları bu konuda şüphesiz en önemli uygulamalardan biridir.  Özellikle yüksek güvenlikli serverlarda barındırdığınız CRM Programları diğer adıyla Bulut CRM Uygulamaları ile kendiniz için herhangi bir server maliyetine girmeden CRM kullanımı yapabilirsiniz. Hızlı ve kolay kurulumu olan Mysoft Bulut CRM Yapısı ile serverlarımızın bulunduğu Turkcell Veri Merkezlerinde, datalarınız yüksek güvenlikli sistemlerde saklanmaktadır. Dilediğiniz yerden, dilediğiniz zamanda Bulut CRM ile tüm bilgi ve verilerinize çok kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Yeni yapılan güncellemeleri online olarak takip edebilir ve eş zamanlı olarak olarak CRM Programınız üzerinden uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Son güncellemeleri anlık olarak takip edebileceğiniz CRM Sistemi sayesinde zaman tasarrufu sağlarsınız.

Bulut CRM, hem hızlı ve hem de kolay kurulum imkanı sağlayan bir sistem sunmaktadır. Bulut CRM ‘de verileriniz otomatik olarak serverlarda yedeklenmekte ve güvenle saklanmaktadır.

Farklı fiyat seçenekleri ile size en uygun CRM modelini oluşturabilir, modüler yapısı ile kullanıcılarınız sadece kendi ihtiyacı olan menüleri Mysoft Bulut CRM ‘de kullanmasını sağlayabiliriz. Proje yazılımlarında olduğu şekilde, aylık veya yıllık bakım ve destek hizmetleri için ayrıca bir ücret talep ödemezsiniz.

Bulut CRM Programı serverlarınızda barındırdığınız uygulamalar için önemli bir maliyet kalemi olan donanım, enerji, soğutma, barındırma alanı, güvenlik ve personel maliyetlerini minimize edersiniz.

Mysoft CRM Programı, On-Premise CRM olmasının yanı sıra aynı zamanda Bulut CRM ve Müşteri Takip Programı olarak kullanabileceğiz bir Online CRM yazılımdır.

blank