• 0 212 901 0 212

Firmalar için başarıya giden yol etkin bir planlama ve takip yapısından geçmektedir.

MYSOFT CRM eksiksiz bir CRM uygulaması olduğu gibi departmanlar, ekipler ve kişiler arasında görev ve iş emri ataması yapılmasını sağlayan dinamik bir sisteme sahiptir. Günümüz iş hayatının en büyük problemlerinden biri de çalışanların dönemsel olarak görev planlamalarını sağlıklı yapamaması, görevleri zamanında tamamlayamaması ve takip edememesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda bu süreçlerin diğer çalışanlar tarafından izlenememesi ve takip edilememesi ise farklı bir sorun oluşturmakta, çalışanlar tarafından iş süreçlerinin birbirinden bağımsız şekilde takip edilmesine sebep olmaktadır.

MYSOFT CRM Görev Takip ve Planlama Yönetim yapısı ile çalışanlar takvimlerine bağlı olarak kendi görevlerini oluşturabildikleri gibi farklı ekip yada iş arkadaşlarına da takip ettikleri konular ile ilgili görev ve iş emri ataması yapabilirler. Görev ve iş emri ataması bir kişiye yapıldığı gibi birden fazla kişiye ya da bir ekibe de yapılabilir. Görevlerin başlangıç ve bitiş tarihleri girilerek etkin bir planlama yapılabilmekte ve aynı zamanda takvimler üzerinden ilgili planlamalar takip edilebilmektedir. Görevlere termin tarihleri atanarak, kullanıcıların termin süreleri dahilinde kendi görevlerini planlaması da sağlanmaktadır.  Zamanında tamamlanan ya da tamamlanmayan görevler, bildirimler ile ilgili kişilere, yöneticilere ve takipçilere iletilir.

Kayıtlar üzerinde görevin bildirim, başlangıç, bitiş, termin ve tamamlanma tarihlerine göre zaman algoritmaları kurgulanarak satırlara uygulanacak renkler ile alarm yapıları oluşturulabilir, görevlerin raporlar üzerinden görsel olarak izlenebilmesi sağlanır.

Yöneticiler ve takipçiler tarafından görev dağılımları an ve an kontrol edilebilir, görev açıldığında ve tamamlandığında mobil cihazlarına gönderilen bildirimler ile eksiksiz bir iş takip olanağı sağlanır.

GÖREV ATAMA VE TAKİP ÖZELLİĞİNİN FİRMANIZA KATTIĞI AVANTAJLAR

  • Çalışanlar günlük, haftalık ya da aylık olarak görevlerini oluşturabilir ve izleyebilirler. Bu şekilde işlerini çok daha verimli bir şekilde yönetir ve takip edebilirler.
  • Birbirine bağlı ve biri bittiğinde diğerinin başladığı işler kolay ve pratik bir şekilde takip edilir ve iş akışları oluşturulur. Bir görev ya da iş tamamlandığında takip eden göreve başlanması gerektiği kişiye giden bildirimle hatırlatılır ve otomatik görevler tanımlanarak süreçler kolaylaştırılır.
  • Yöneticiler görev takviminden ekiplerinin günlük, haftalık ve aylık görev planlamalarını görebilir, görevlerini revize edebilir ya da yeni görevler ekleyebilirler. Bu şekilde etkin bir planlama ve iş yönetimi gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.
  • Sahadaki çalışanlar, merkezdeki çalışanlara CRM Mobil Uygulamaları aracılığıyla iş süreçleri için görev ve iş ataması yapabilirler. Bu şekilde hızlı ve kolay, erişilebilir aynı zamanda etkin bir şekilde kontrol edilebilir bir iş planlaması gerçekleşir. Hiçbir görev atlanmadığı gibi etkileşimde olduğunuz firmaların iş süreçlerini takip etmenize ve müşteri memnuniyetlerinin artmasına olanak sağlanmaktadır.