• 0 212 901 0 212

Firmalar için başarıya giden yol etkin bir planlama ve takip yapısından geçmektedir.

İlgili yetkililer tarafından görev dağılımları an ve an kontrol edilebilir, görev açıldığında ve kapandığında mobil cihazlarına gönderilen bildirimler ile eksiksiz bir takip olanağı sağlanır.

MYSOFT CRM eksiksiz bir CRM uygulaması olduğu gibi departmanlar ve ekipler arası görev ataması ve proje yönetimini sağlayan bir yapıya da sahiptir. Günümüz iş hayatının en büyük problemlerinden biri firma çalışanlarının dönemsel olarak görev planlamalarının sağlıklı yapılamaması ve görevlerin gerektiği zamanda tamamlanmasının takip edilememesidir.

MYSOFT CRM görev planlamaları ile çalışanlar takvime bağlı olarak kendi görevlerini tanımlayabildikleri gibi farklı ekip yada iş arkadaşlarına da takip ettikleri konular ile görev ataması yapabilirler. Görev ataması bir kişiye yapıldığı gibi birden fazla kişiye ya da bir ekibe de yapılabilir. Görev tanımlaması sonlandırılması gereken tarih de girilmektedir. Bu şekilde zamanında sonuçlandırılmayan görevler bildirimler ile ilgili kişilere iletilir.

 

GÖREV ATAMA VE TAKİP ÖZELLİĞİNİN FİRMANIZA KATTIĞI ARTILAR

 

  • Çalışanlar günlük, haftalık ya da aylık olarak görevlerini tanımlayabilir. Bu şekilde işlerini çok daha verimli bir şekilde yönetirler.
  • Birbirine bağlı ve biri bittiğinde diğerinin başlaması gereken işlerde kolay ve pratik bir takip sağlar. Görev tamamlandığında takip eden göreve başlaması gereken kişiye otomatik giden bildirimle süreçler kolaylaşır.
  • Yöneticiler görev takviminden ekiplerinin günlük, haftalık ve aylık görev planlamalarını görebilir, görevleri değiştirebilir ya da yeni görev ekleyebilirler. Bu şekilde etkin bir yönetim gerçekleşmiş olur.
  • Sahadaki çalışanlar merkezdeki çalışanlara firmalar ile ilgili görev atayabilirler. Bu şekilde hızlı ve kontrol edilebilir bir iş planlaması gerçekleşir. Hiçbir görev atlanmadığı gibi etkileşimde olduğunuz firmaların memnuniyeti artar.