Biz Nasıl Çalışıyoruz

Mysoft Dijital Dönüşüm A.Ş. ailesi olarak şirketlerin iş süreçlerini daha etkin ve verimli kullanmalarını sağlayan çözümler sunmaktayız. Bu çözümler içerisinde şirketlerin bilgi teknolojilerine ilişkin gereksinimlerini karşılamak üzere, kurumsal yazılım çözümleri, mobil uygulamalar, sistem entegrasyonu uygulamalarının yanı sıra, süreç analizi ve tasarımı, proje yönetimi, eğitim ve sistem optimizasyon hizmetleri bulunmaktadır. Müşteri beklentilerinin ötesinde çözümler sunmayı kendisine ilke edinen Mysoft Dijital Dönüşüm, kurumların ihtiyaçlarını deneyimli danışman kadrosuyla karşılamaktadır.

blank

Mysoft Kurumsal Değerlerimiz

blank

Güvenilirlik
Dürüstlük

Mysoft olarak müşterilerimiz ile uyum içerisinde çalışmak esastır. Verdiğimiz sözlerin sonuna kadar arkasında durururuz.

blank

Müşteri Odaklılık
Pozitif Yaklaşım

Müşteri ihtiyaçlarına herzaman daha iyi çözüm yöntemleri bulma konusunda yüksek derecede önem gösteririz.

blank

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Müşteri memnuniyeti ve müşteri deneyimini önceleyen, ITIL sertifikalarına sahip yetkin çalışanlarımız ile 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz.

blank

Yenilikçilik
Sürekli Gelişim

Mysoft çalışanları arıştırma odaklıdır ve müşterilerimize her zaman en iyi çözümü ortaya koyacak gerekli eğitimleri alarak uzmanlaşmıştır.

0
Yazılım Projesi
Anlaşmalı Firma
Aktif Kullanıcı
blank

Ekibimiz

Mysoft Dijital Dönüşüm A.Ş. uzun yıllar boyunca çalışmış uzman bir ekibin bir araya gelmesiyle bütünleyici çözümler konusunda hizmet vermek üzere 2008 yılında kurulmuştur. Mysoft, proje, eğitim, destek ve yazılım geliştirme konularında uzmanlaşmış yazılım ve danışmanlık şirketidir. 

blank

Güvenlik

Mysoft için data güvenliği çok önemli bir kavramdır. Bu
kapsamda sertifikasyonlar ve personel eğitimleri eksiksiz tamamlanmıştır

blank

Uzmanlaşma

Mysoft tüm personellerin gerekli eğitimleri alarak kendi alanında uzmanlaşması sağlanmıştır. Her bir ekip üyesi etkin bir şekilde alanında uzmandır.

blank

Süreç Yönetimi

Mysoft’da tüm projeler bir süreç yönetimi şeklinde yönetilir. Süreç performansları anlık olarak takip edilir ve analiz edilerek sonuçları değerlendirilir.

blank

Müşteri Hizmetleri

Mysoft'da müşteri memnuniyeti en önemli kavramdır. Yetişmiş personeli ve operasyon merkezi ile kesintisiz hizmet verilir. Müşteri talepleri anlık olarak takip edilir.

Sertifikalarımız

blank
blank
blank
blank

Müşteri beklentilerinin ötesinde çözümler sunmayı kendisine ilke edinen Mysoft Dijital Dönüşüm, kurumların ihtiyaçlarını deneyimli danışman kadrosuyla karşılamaktadır.