GELİŞMİŞ BİR İŞ TAKİP PROGRAMI OLAN MYSOFT CRM İLE ŞİRKET SÜREÇLERİNİZİ YÖNETİN VE MÜŞTERİ İLETİŞİMİNİZİ ARTTIRIN

KURUMSAL HAFIZANIZI OLUŞTURUN

Fırsatları kaçırmayın, fırsatların gerisinde kalmayın

Data yönetimi şirketinizin verimliliğini ve başarısını arttıran en önemli unsurlardan biridir. Müşteri ile ilk tanışmadan itibaren iş süreçlerinin tüm aşamalarını izlemek ve oluşan müşteri bilgilerini kaydetmek son derece kritiktir. CRM İş Takip Programı ile bu verileri kayıt altına alarak kurumsal hafızanızın oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Sonuçta müşteri ile aranızda geçen tüm aşamaları, işletmenizin çalışma yapısına göre tek çatı altında izleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Oluşan satış fırsatlarını etkin bir şekilde yönetir, satışları takip eder ve sonuçlandırırsınız.

blank
blank

SİZİN İÇİN, SİZE ÖZEL CRM PROGRAMI

Hazır bir paket değil tamamen ihtiyaçlarınıza göre tasarlanan esnek ve özelleştirilebilir yazılım

CRM Programı kullanan firmalar çok memnunlar, diğer crm programlarına göre ek bir yazılım maliyeti oluşturmadan kendilerine özel bir hale getiriyoruz.  CRM yılların getirmiş olduğu yazılım tecrübesi ile her firmanın ve sektörün ihtiyacına göre şekillendirilebilir bir yapıda geliştirildi. Sadece şirketiniz için değil aynı zamanda çalışanlarınız da kendi kullanım alışkanlıklarına göre ekranların içeriklerini ve görsellerini değiştirebilmektedirler. Yetkilendirmeler ile her kullanıcı kendi süreçlerini yönetebilecekleri ekranları kullanır.

RAPORLARINIZI CRM İŞ ZEKASI İLE HAZIRLAYIN

İş süreçlerinizi dinamik ve canlı raporlar ile takip edin

Verileriniz sağlıklı ve güvenilir bir şekilde saklanır ve kullanılırsa anlamlı olur. Raporlanmayan hiçbir veri şirket geçmişini göstermekten ileriye gitmez. Firmalar için asıl önemli olan, geçmiş verilerin ışığında geleceğe ışık tutacak raporlama sistemleridir. CRM Dinamik Raporlama özelliği tam bu noktada devreye girer. Dinamik raporlama sistemi ile firmanıza özel ve ihtiyacınıza yönelik raporlar oluşturursunuz. Raporlarınızı anlık olarak takip edersiniz. Raporlar ile uçtan uca firmanızın iş takip süreçlerini CRM ile yönetir, analizlerinizi hızlı bir şekilde sonuçlandırırsınız.

blank
blank

PLANLAMALARINIZIN GERİSİNDE KALMAYIN

Firmalar için başarıya giden yol etkin planlama

Yönetici paneli sayesinde çalışanlara görevleri atar sonuçlarını etkin raporlama sistemi ile takip edersiniz. Kolay kullanımı sayesinde görev planlama yönetimi sağlayarak iş süreçlerini optimize edersiniz. CRM Programı Görev Planlamaları ile çalışanlar takvime bağlı olarak kendi görevlerini tanımlayabildikleri gibi farklı ekip ya da iş arkadaşlarına da takip ettikleri konular ile ilgili görev ataması yapabilirler. Yöneticiler ve çalışanlar tarafından görev dağılımları anbean kontrol ve takip edilir, görev açıldığında, kapandığında ya da tamamlanmadığında mobil cihazlarına gönderilen bildirimler ile eksiksiz bir takip olanağı sağlanır.

EKİP İÇİ KURUMSAL İLETİŞİMİ ARTTIRIN

MYSOFT CRM şirket içi sosyal medyanızı oluşturarak çalışanların birbirleri ile daha verimli iletişim kurmasını dolayısı ile şirket performansınızın artmasını sağlar

 CRM’ in sağlamış olduğu ekip içi kurumsal iletişim araçları ile çalışanlarınız birbirleri ile sürekli ve tek bir platform üzerinden iletişim kurabilirler. Aynı zamanda CRM bildirim ve mail sistemi ile anlık olarak birbirlerinin tamamladığı görevler ve işler hakkında bilgi sahibi olurlar.

blank

Mysoft CRM Programı iletişim araçları ile kesintisiz iletişim sağlarsınız

  • Tek bir platform ile hem Web’den hem mobilden kesintisiz ve sınırsız iletişim sağlanır.
  • Bir kişiye ya da oluşturmuş olduğunuz gruplar ile birden çok kişiye anlık mesaj gönderebilirsiniz.
  • Mesaj geldiğinde mobil cihazlarda anında ekranınıza bildirim düşer ve hiçbir mesajı kaçırmazsınız.
  • Yapılan tüm yazışmalar sisteminizde kayıtlı olacağı için daha sonra tekrar inceleme ya da görüntüleme şansınız olur.
  • Ana ekrandaki bildirimler ile çalışanlar yapılan kişi bazlı tüm aktiviteleri takip edebilirler.
  • Yapılan aktiviteler ile ilgili yorum yapabilir, beğenilerini iletebilirler.
blank

MÜŞTERİ YÖNETİMİNDE HER ADIMI İZLEYİN

Harita raporları ile saha satış ekiplerinin verimliliklerini en üst seviyeye çıkartın

Anlık olarak harita üzerinden ekiplerinizin konum takiplerini yapabilir ve geri bildirimlerde bulunabilirsiniz. Ekiplerinizin satış ziyaretlerini verimli bir şekilde planlayabilir ve yönetebilirsiniz. Bu şekilde saha satış yöneticilerinin performansını ve beraberinde satışlarınızı arttırırsınız.

CRM Konum Takip Yer Belirleme Sistemi ile adres bilgilerini girmiş olduğunuz tüm müşterileriniz hem web üzerinde hem de Mobil CRM Programı ile  harita üzerinde görebilirsiniz. Entegrasyonlarla gelen veriler üzerinden size özel tasarlanan müşteri raporlarını, harita üzerinde izleyebilirsiniz.

İŞ TAKİP SÜREÇLERİ İLE HER ZAMAN YANINIZDA

Mysoft CRM, Web tabanlı kullanımının yanı sıra, Android ve IOS mobil cihazlarda, tüm iş süreçlerinin takip edilerek yönetilebileceği eşsiz bir mobil uygulama deneyimi sunmaktadır

Mysoft CRM Programı Mobil Kullanımının Sağladığı Avantajlar:
  • Mobil uygulama ile CRM ’e istediğiniz her yerden ve istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bu şekilde tüm ilgili firma bilgileriniz sürekli yanınızda olur.
  • Kullanılan kişisel bilgisayara bağımlılıktan sizi kurtarır. CRM Programı bulunan akıllı bir cihaz ile cari kaydı yapmaktan teklif formu oluşturup ilgili kişilerle paylaşmaya, yeni rapor yapısı oluşturmaktan iş arkadaşlarınıza görev atamaya kadar bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Mobil cihazlara gönderilen bildirimler ile şirket içerisinde yapılan hiçbir aktiviteyi ve görevlendirmeyi kaçırmazsınız.

İş Süreçlerinizi Kolay ve Dinamik Bir Şekilde Yönetmek İçin Şimdi Kullanmaya Başlayın