MYSOFT DİNAMİK CRM PROGRAMI İLE KENDİ UYGULAMANIZI OLUŞTURUN

Mysoft CRM ‘den Türkiye’de bir ilk. Artık size özel CRM yapıyoruz.

Editör yapısı ile CRM Programı tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. İş süreçlerinizi takip edebileceğiniz uygun ve eksiksiz bir yazılım haline gelir.

Nasıl Yapıyoruz? Paket yazılımlar hazır menü yapıları ve içeriklerle hizmet vermektedirler. Özelleştirilebilir tarafları da oldukça sınırlı ve maliyetli. Bir taraftan da firmaların ihtiyaçları ve çalışma şekilleri birbirinden farklı. Firma yetkilisi olarak sizlerin özel sayfalara, menülere ve süreçlere ihtiyacınız olabiliyor. Mysoft CRM olarak öncelikle ihtiyacınızı analiz ediyoruz, sonrasında da kodlama yapmadan editör yapımız üzerinden size özel sayfaları ve başlıkları oluşturuyoruz.

Örneğin bir emlak firmasınız ve gayrimenkullerinizin takibini yapmak istiyorsunuz. CRM uzmanları olarak bizler kendi hazır CRM Programı üzerinde saatler alabilecek bir süre içerisinde tam da sizin ihtiyacınızı karşılayacak gayrimenkul takip ekranları ve yapısı oluşturuyoruz.

Aynı zamanda kullanıcılar ekran editörleri aracılığıyla kendilerine sürükle bırak ile ekranlarda oluşturabilirler. Örneğin şirketinizdeki araçları takip etmek ve kayıtlarını tutmak istiyorsunuz. CRM Ekran Editörü ile çok hızlı bir şekilde sürükle bırak ile ekranı ve raporunuzu oluşturup bir sonraki gün araçlarınızı takip etmeye başlayabilirsiniz. CRM Programları içerisinde en gelişmiş editör yapısı CRM ile sizlerin hizmetine sunuluyor.

Kendi CRM Programınıza kavuşmak için aylar, yıllar beklemenize gerek yok. CRM Programının  gelişmiş editör yapısı ile günler içerisinde uygulamamızı size özel bir yapı ile kullanmaya başlarsınız.

Ekranınızı tasarlayın, menünüzü oluşturun, raporlarınızı hazırlayın CRM Programınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

blank
MYSOFT CRM Ne Sağlıyor?
  • Sizin ihtiyacınızı tam olarak karşılayan, eşsiz bir yazılıma sahip oluyorsunuz. CRM de her firmanın kullandığı yazılım eşsiz ve tek.
  • Sizle beraber gelişen ve ileride çıkacak ihtiyaçlarınıza çok hızlı bir şekilde cevap veren bir yazılıma sahip oluyorsunuz. Dilerseniz biz ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz, dilerseniz size vereceğimiz eğitimle kendi CRM’inizi kendiniz geliştirebiliyorsunuz.
  • Size özel yazılım geliştirilmesi için yüksek maliyetlere katlanmak zorunda kalmıyorsunuz. Editör yapısı ile kodlama maliyetini sıfıra indirdiğimiz için çok uygun bütçelerle size özel bir CRM sahibi oluyorsunuz.