Demo Ürün Yönetimi

CRM DEMO (NUMUNE) ÜRÜN TAKİP YÖNETİMİ

Demo ürün ne demek? Müşterilerinize kendinizi ve ürünlerinizi en detaylı tanıtmanın bir yöntemi de demo ürünleriniz. İş alanınıza göre dönem dönem müşterilerinizle test ya da demo ürün paylaşımı yapmanız gerekmekte ve bu ürünleri müşterilerinizin kullanımlarına açıyorsunuz. Müşterilere gönderilen bu ürünler sayesinde etkin olarak müşteri deneyimi oluşturmakta ve satışa bir adım daha fazla yaklaşmaktasınız. Demo ürün size bu şekilde fayda sağlarken bir yandan takip edilmediği durumlarda ise hem satışı kaçırma hem de maliyetini arttırma riskine sahip.

MYSOFT CRM Demo (Numune) Ürün Yönetimi Modülü ile Etkin Takip

CRM ile demo ürün grupları oluşturabilir, müşteri bazlı olarak ürünlerle eşleştirebilirsiniz. Bu şekilde hangi tarihte, hangi müşteriye, hangi seri numaralı ürün gönderilmiş, hangi tarihte teslim alınacak, kim tarafından takip ediliyor sorularının  takibini an ve an yapabilirsiniz. Ürünü kim teslim almış ve kime teslim etmiş kayıt altına alabilirsiniz. Gönderilen demo ürünler ile ilgili notlar alabilir CRM yazılımı üzerinden online müşteri memnuniyet anketleri oluşturabilirsiniz. Demo Ürün Yönetimi ile kayıpları sıfıra indirirken, müşteri satış performansınızı da maksimuma çıkarırsınız.

Siz de CRM Demo Ürün Yönetimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve size özel geliştireceğimiz çözümlerimizden faydalanmak için bize ulaşın, CRM‘in iş hayatınızı ne kadar kolaylaştırdığını bir an önce deneyimleyerek ürünlerinizin etkin bir şekilde takibini CRM Programı ile yapabilirsiniz.

Kime, Hangi Seri Numaralı Demo Ürün Gönderilmiş, Teslim Tarihi Ne Zaman Tüm Cevaplarınız Mysoft ile Kayıt Altında