• 0 212 901 0 212
Demo Ürün Yönetimi

Müşterilerinize kendinizi ve ürünlerinizi en detaylı tanıtmanın bir yöntemi de demo ürün. İş alanınıza göre dönem dönem müşterilerinizle test ya da demo ürün paylaşımı yapmanız gerekmekte. Müşterilere gönderilen demolar sayesinde etkin olarak müşteri deneyimi oluşturmakta ve satışa bir adım daha fazla yaklaşmaktasınız. Demo ürün size bu şekilde fayda sağlarken bir yandan da takip edilmediği durumda hem satışı kaçırma hem de maliyetini arttırma riskine sahip.

MYSOFT Demo (Numune) Ürün Yönetimi Modülü ile Etkin Takip

MYSOFT CRM demo ürün grupları oluşturabilir, müşteri bazlı olarak ürünlerle eşleştirebilirsiniz. Bu şekilde hangi tarihte, hangi müşteriye, hangi seri numaralı ürün gönderilmiş, hangi tarihte teslim alınacak takibini an ve an yapabilirsiniz. Ürünü kim teslim almış ve kim teslim etmiş kayıt altına alabilirsiniz. Gönderilen demo ürünler ile ilgili notlar alabilir online müşteri memnuniyet anketleri oluşturabilirsiniz. MYSOFT CRM demo ürün yönetimi ile demo ürün kaybını sıfıra indirirken müşteri satış performansınızı da maksimuma çıkarırsınız.

Siz de demo ürün yönetimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve size özel geliştireceğimiz çözümlerimizden faydalanmak için bize ulaşın, MYSOFT CRM in iş hayatınızı ne kadar kolaylaştırdığını bir an önce deneyimleyin.