• 0 212 901 0 212

MYSOFT CRM sözleşme modülü ile sözleşme imzalama ve takip sürecinizi hem hızlandırıyoruz hem de ulaşılabilir hale getiriyoruz.

Satış sonrası süreçlerde yönetilmesi gereken en kritik süreçlerin başında firma ile imzalanacak sözleşmeler gelmektedir. Başlangıç ve bitiş tarihlerinin takip edilmesi, sözleşme içeriklerinin eksiksiz hazırlanması ve gerektiğinde sözleşme şartlarına çok hızlı bir şekilde ulaşılabilmesi gerekmekte.

SÖZLEŞME FORMATLARINIZI TASARLAYIN:

Birden fazla tasarlanmış sözleşme içeriği ile sadece sözleşmede yer alan ilgili ürünleri ve hizmetleri seçmeniz yeterli olacak. PDF şablonuna dökülen sözleşmeyi Outlook entegrasyonu ile bir tuşla ilgili firma yetkilisine iletiyoruz.

SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ TARİHLERİ:

Sözleşme takibinde bitiş tarihleri çok önemli. Özellikle yenileme ya da iptal süreçlerinde belirli tarihleri kesinlikle atlamamanız gerekiyor. MYSOFT CRM sözleşme yönetimi sözleşmenin bitim tarihinden istediğiniz gün önce hem maille hem mobil bildirimlerle size hatırlatmada bulunur.

SÖZLEŞME ŞARTLARI:

Sözleşmede yer alan şartlar firmalar arası mutabakatta çok önemli yer taşımakta. Sözleşme detayları elinizin altında olmalı ki diğer firmalara karşı yükümlülüklerinizi net olarak bilin ve gerektiğinde çok hızlı bir şekilde ulaşın. MYSOFT CRM dijital arşivleme ile imzalı sözleşmeyi taratarak dijital arşiv alabilir ve dilediğinizde çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.