blank

MYSOFT CRM PROGRAMI SÖZLEŞME YÖNETİMİ İLE SÖZLEŞME TAKİP VE SÖZLEŞME İMZA SÜRECİNİZ ARTIK ÇOK KOLAY VE HIZLI

Dijital Sözleşme Yönetimi Nedir? Satış sonrası süreçlerde yönetilmesi gereken en kritik süreçlerin başında firma ile imzalanacak sözleşmeler gelmektedir. Başlangıç ve bitiş tarihlerinin takip edilmesi, sözleşme içeriklerinin eksiksiz hazırlanması ve gerektiğinde sözleşme şartlarına çok hızlı bir şekilde ulaşılabilmesi gerekmekte. CRM Sözleşme Takip Programı ile sözleşme imzalama ve takip sürecinizi hem hızlandırıyoruz hem de ulaşılabilir hale getiriyoruz.

SÖZLEŞME FORMLARINIZI TASARLAYIN

CRM Sözleşme Yönetimi ile birden fazla tasarlanmış sözleşme taslağı ve ekranı ile sadece sözleşmede yer alan ilgili ürünleri ve hizmetlerinizi seçmeniz ve sonrasında sözleşme kaydını oluşturmanız yeterli olacaktır. PDF  formuna aktarılan sözleşmeyi Outlook, Office 365 ve Exchange E-Mail entegrasyonu ile tek tuşla ilgili firma yetkilisine dilediğiniz mail şablonunda iletiyoruz.

SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ TARİHLERİ:

Sözleşme takibinde bitiş tarihleri çok önemli. Özellikle yenileme ya da iptal süreçlerinde belirli tarihleri kesinlikle atlamamanız gerekiyor. CRM Sözleşme Yönetim Sistemi ile sözleşmenin bitiş tarihinden istediğiniz kadar zaman öncesinde hem mail yoluyla hem de mobil bildirimlerle CRM Uygulaması tarafından size hatırlatmada bulunur. 

SÖZLEŞME ŞARTLARI:

Sözleşmede yer alan şartlar firmalar arası mutabakatta çok önemli yere sahip. Sözleşme detayları elinizin altında olmalı ki diğer firmalara karşı yükümlülüklerinizi net olarak bilin ve gerektiğinde çok hızlı bir şekilde ulaşın. Sözleşme Yönetimi Takip Programı içerisinde yapılandırılan CRM Doküman Yönetimi ile imzalı sözleşmeyi taratarak dijital arşivleme yapabilir ve dilediğinizde çok kolay bir şekilde sözleşmenin dijital kopyasına ulaşabilirsiniz.

Mysoft CRM Gelişmiş Hatırlatıcı Yapısı ile Oluşturduğunuz Sözleşmelerin Tarihlerini Kaçırmaz, Kolayca Takip Edersiniz