Kurumsal

Mysoft CRM, 2008 yılında kurulan, Mysoft Dijital Dönüşüm A.Ş. tarafından Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark’da geliştirilen tamamen yerli bir yazılım. Şu an 100 yakın kurumsal firma Müşteri ve İş Süreçlerini yönetmek için CRM ’i kullanıyor.

Çok memnun oluruz. İstediğiniz zaman ekibimizi yerinde görmek ve tanımak için sizi ofisimize davet etmek ve kahve ısmarlamak isteriz. Ofis adreslerimize ulaşmak için lütfen tıklayın.

Mysoft üç ayrı lokasyonda ofislere sahiptir. Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark’da Satış ve Operasyon Merkezi; Tokat Teknopark’da operasyon merkezi bulunmaktadır. Çağrı merkezimizi arayarak anında talebinizi ya da şikayetinizi iletirsiniz. CRM ’in deneyimli teknik ekipleri uzaktan ye da yerinde müdahale ile size destek olur.

Mysoft CRM ‘de kiralama ve lisans satışı olarak iki model mevcuttur. Sizi ziyaret ederek detaylı bilgi iletmek için lütfen tıklayın.

Nitelikler

Otomatik iş akışları ile size ve müşterileriniz hatırlatma ve bilgilendirme mailleri gönderir. Yapılması gereken işler ile ilgili otomatik görevler atar. Size sadece süreci takip etmek kalır.

Her ekibe göre farklı ekran, menü ve rapor tasarımları yapılmakta. Bu şekilde ekipler aynı veri tabanı üzerinden kendileri ile ilgili alanları görerek süreçlerini yönetmekteler.

CRM sizle beraber gelişen bir yazılımdır. Dönemsel yapılan yeni versiyon güncellemeleri ile son yenilikleri her zaman kullanır. Zaman içerisinde değişen işlerinize yönelik sizin için yapacağımız ek geliştirmeler ile ihtiyaçlarınıza karşılık vermeye devam eder.

Mysoft CRM sizi dinler, anlar ve ihtiyacınıza göre çözümler üretir. Geliştirilebilir, dinamik ve özelleştirilebilir yapısı ile ekranlar, raporlar, menüler, yetkiler, dashboardlar ve iş akışları size göre özelleştirilir.

Oldukça basit. Hem web tasarımı hem mobil tasarımı tamamen kullanıcı dostu olarak geliştirilmiş bir yazılım. Birebir ya da canlı olarak vereceğimiz kısa eğitimler ile kullanıcılar etkin bir şekilde CRM ’i kullanmaya başlayabilirler.

Son kullanıcı olarak Web’de kullandığınız tüm özellikleri Mobil Uygulama üzerinden de kullanabilirsiniz. Müşteri listeleyebilir, yeni müşteri oluşturabilir, kontak ekleyebilir, görevlerinizi kapatabilir, teklif oluşturarak uygulama üzerinden müşterilerinize mail atabilir hatta teklifleri siparişe çevirebilirsiniz.

Mysoft CRM web tabanlı aynı zamanda IOS ve Android pazar yerlerinde Mobil Uygulamaları olan bir yazılım. İnternet olan her yerden dilerseniz dizüstü bilgisayarınız ile dilerseniz akıllı cihazlardan mobil uygulamalar ile  erişim sağlayabilirsiniz. İster Türkiye’de olun ister yurt dışında, CRM ’i ofis ortamınız ile aynı yetkinlikte kullanabilirsiniz.

Tabi ki. Mysoft CRM ’in iki farklı kurulum yöntemi mevcut. Dilerseniz kendi serverlarınızda OnPremise CRM olarak kurabiliriz, dilerseniz Turkcell Datacenter’daki Cloud alanımızda bulut üzerinden hizmet verebiliriz?

Özellikler

Elbette. Sizin kendi tasarımlarınız ile hazırladığınız teklif şablonları üzerinden çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu şekilde CRM üzerinden tekliflerinizi hazırlayabilir, kendi tasarımınıza göre görsele dökebilir ve uygulamadan çıkmadan müşterilerinize mail gönderebilirsiniz?

Mobil CRM Programı üzerinden alınan konum bilgileri ile ekiplerin sahadaki lokasyonlarını ve gün içerisindeki rutlarını harita üzerinden takip edebilirsiniz.

Mysoft CRM hedef modülü ile kullanıcılara ciro, ziyaret, satış adedi gibi hedefler verebilir performanslarını anlık olarak takip edebilirsiniz.

Excel ile dilediğiniz liste raporu dışarı aktarabilirsiniz. Data dışarı aktarım yetki ile verilen bir özelliktir. Yetkisi olmayan kullanıcılar dışarı aktarım yapamazlar.

Mysoft CRM Programı Rol Yapısı üzerine çalışan bir uygulama. Kullanıcılar kendilerine atanan roller kapsamında işlem yapabilir ve ilgili datayı görebilirler.

Mysoft CRM tamamen entegrasyona açık bir uygulamadır. ERP ve muhasebe programları, Toplu E-mail ve SMS Entegratörleri, Sosyal Medya Uygulamaları, IP Santraller, Mail Platformları, Araç Takip Sistemleri ve Web siteleri ile entegrasyonları mevcuttur.

Tabi ki hayır. Daha önce kullandığınız veriler Excel ile içeri aktarılarak ya da veri tabanına entegrasyon sağlanarak CRM ’e aktarılır. Bu şekilde işleriniz bölünmeden ve kesinti yaşanmadan gönlünüzce CRM ’i kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sosyal

WhatsApp Kurumsal ile yapılan entegrasyon sonucunda WhatsApp hattınıza düşen etkileşimleri takip edebilir, cevaplayabilir ve raporlayabilirsiniz. Hiç bir talebi ya da şikayeti atlamazsınız.

Sosyal medya uygulamaları (Facebook, Twitter, Instagram) ile yapacağımız entegrasyonlar ile etkileşimlerinizi takip edebilir, verilerinizi tekrar excele aktarma gerektirmeden sosyal medya kampanyası planlayabilirsiniz.

Tabi ki. Toplu mail entegratörleri ile yapmış olduğumuz entegrasyonlar sonucunda CRM üzerinden liste oluşturabilir, mail gönderimini sağlayabilir ve müşteriler üzerinde gönderilen maillerin erişim raporlarını takip edebilirsiniz.

blank